Harju Ehituse kasum kukkus 2008. aastal 3,2 korda ning kuludesse kanti 10,6 miljonit krooni kinnisvaraarendusesest tõenäoliselt mittelaekuvaid arveid.
Siiski oli ettevõtte rentaablus majandustegevusest 5,2 protsenti, mis on ehitusturu probleemsust arvestades rahuldav tulemus.
Ettevõtte käive oli 2008. aastal  216 miljonit ning puhaskasum 7,7 miljonit krooni.
Ettevõtte omanikud on Olavi Kalmet Märt Luuk Aare Neudorf Olle Reinholm ja Aavo Teder ning tööd. Keskmine töötajate arv oli eelmisel aastal 52 inimest ning töötasu maksti 11,5 mln krooni.
 
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.08.26, 06:00
Enamikes linnades toimuvates üleujutustes pole süüdi ilm, vaid vananenud taristu
Tugevad vihmasajud toovad aina sagedamini kaasa olukordi, kus linnatänavad muutuvad minutitega jõgedeks, ristmikud seisavad vee all ning sademevesi koormab üle kogu taristu. Üleujutusi seostatakse enamasti erakordsete ilmaoludega, ent probleemi tegelik põhjus peitub linnade ülesehituses: järjest rohkem rajatakse kõvakattega pindu, kuid sademevee juhtimise süsteemid on ehitatud aastakümneid tagasi teistsuguseid tingimusi arvestades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele