• 24.09.09, 09:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vabaduse väljaku ääres asuv Jaani kirik vajab hädasti remonti

Jaani kiriku koguduseõpetaja Jaan Tamsalu ja juhatuse esimehe Peeter Grossbergiga  kohtunud abilinnapea Taavi Aas nentis, et vastvalminud Vabaduse väljaku ääres paikneva Jaani kiriku remonditööde vajadus fassaadikatte uuendamisel ja katuse värvimisel paistavad nüüd uue väljaku taustal palju selgemini silma.
Jaan Tamsalu tutvustas abilinnapeale seni tehtud remonditöid. Erinevaid töid on tehtud viimastel aastatel 28 miljoni krooni eest,  linn on osalenud sellest kuue  miljoni krooniga sisetöödel.
Fassaadi uuendamiseks ja katuse värvimiseks on olemas hinnapakkumine ca neli  miljonit krooni, mis võimaldaks lõplikult kiriku korda saada.
Taavi Aasa sõnul on Tallinnas remondiabi vajavaid kirikuid mitmeid ja Kultuuriväärtuste Amet peab otsustama,  keda ja millises mahus on vaja järgmise aasta eelarvest toetada. 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele