• 24.09.09, 16:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estconde-E sai 111 miljonit krooni kahjumit

Firma aastaaruandest selgub, et eelmisel aastal saadi 306 miljoni kroonise käibe juures 111 miljonit krooni kahjumit.
Firmal on nõudeid ostjate vastu 68 miljoni krooni eest, sealhulgas vähetõenäoliselt laekuvaid nõudeid 23 miljoni krooni eest.
Estconde–E tegeleb kortermajade ehitamise ja müügiga ningi ehituse peatöövõtuga. Suuremad ehitusobjektid Eestis olid mullu korterelamu Kollane 4/6 ning büroohoone Pärnu mnt 158/1.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele