• 22.09.09, 13:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Linnavalitsus paigaldas Põhja-Tallinna „Vandal“ tüüpi prügikastid

Tallinna Kommunaalamet paigaldas juulis Stroomi ranna-alale ning Kolde puiesteele kokku 68 „Flash“ tüüpi pargipinki ja tänaseks on pinkide juures ka uued „Vandal“ tüüpi prügikastid.
Prügikastid, mille maksumuseks koos paigaldusega kujunes 68 971 krooni, paigaldas Roller Leiutised OÜ. Juulis paigaldas OÜ ParkDisain 68 pargipinki, mis läksid linnale maksma 483 208 krooni.
 
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele