Vennad Ehitus juhatuse esimees Andrus Mutli ütles, et neil on tasumata arvete osakaal suhteliselt väike - 2-3 protsenti.
Tema sõnul ei ole tänu põhjalikule taustauuringule tasumata arvete osakaal kasvanud, vaid pigem vähenenud, nii arvuliselt kui ka summaarselt.
„Tähtaegadest peetakse enam-vähem kinni, seda suuresti tulenevalt lepinguliste maksetähtaegade pikenemisest 30 päevale. Kui erandid välja arvata, siis venitatakse maksmisega veel nädala jagu,“ märkis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.