• 18.09.09, 12:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

NCC Ehitusel tõusis laekumata arvete hulk 30 mln võrra

Kui 2007. aasta lõpul oli NCC Ehitusel ostjatelt laekumata arveid 52 miljonit krooni, siis aasta hiljem oli see number 82 miljonit krooni.
Ebatõenäoliselt laekuvaid arveid oli 12 miljoni krooni eest, aasta tagasi neid polnud.
Muude lühiajaliste nõuete realt võib lugeda, et ühisettevõtete laekumata arveid oli 20 mln krooni, mis oluliselt aastaga ei muutunud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.12.25, 14:42
Killustiksammaste rajamine – kõige keskkonnasõbralikum pinnaste parendusmeetod
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele