Kuressaare linnavalitsus ei ole rahul 5. lasteaia ehitustööde senise käiguga, kuna AS Facio Ehitus on ehitustööde graafikust maha jäänud.
 “Meie sõnum Faciole on olnud see, et tuleb täita lepingut, ja kui lepingut ei täideta, siis tuleb leping katkestada,” ütles Oma Saarele Kuressaare abilinnapea Urmas Sepp.
“Me ei ole rahul sellega, et ehitaja ei järgi enda poolt koostatud ehitustööde graafikut ja oleme sellest korduvalt ka töövõtjale teada andnud,” lisas Sepp.
Facio Ehituse tegevdirektor Riho Kalve teatas Oma Saarele, et  edaspidi jätkuvad tööd graafikujärgselt, võimalikud muudatused graafikus kooskõlastatakse jooksvalt vastavalt tööde iseloomule.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.08.26, 09:00
Läti rannaküla varemetes renoveeriti piirivalvepunkt meditatsioonikeskuseks
Lätis Ventspilsi lähedal asuv Stacija meditatsioonikeskus on hea näide sellest, et nutikaid valikuid tehes on võimalik ehitada ka nõukogudeaegse tellismaja varemetele tänapäevane hoone, mida hindavad kõrgelt nii ehituseksperdid kui hoone kasutajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele