• 17.09.09, 13:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KMG Ehituse kasum kasvas 2,7 korda

2008. aastal moodustas KMG Ehituse müügitulu 665 miljonit krooni ning puhaskasum 50 miljonit, mis on 2,7 korda suurem kui eelmisel aastal.
Firma aastaaruandest selgub, et firma põhieesmärgiks sel aastal on firma tegevuse säilitamine ning oluline on ka turuosa suurendamine ja kahjumi vältimine langevas turusituatsioonis. Eesti ehitusturul. Vajalik on ka klientide baasi laiendamine, et vähendada finantsriske.
Keskmine töötajate arv oli 46 ning tööjõukulud moodustasid 32 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele