Pärnu rannapargis tehti algust rekonstrueerimistöödega, mille tulemusena peaks park alates kevadest märksa atraktiivsem olema.
Uue näo saab rannapargi kõige tuntum osa, mille ajalugu ulatub aastasse 1882. Jääb see Tammsaare puiestee, Lehe, Supeluse ja Ranna puiestee piirkonda ning ulatub sisuliselt rannani, vahendasid ERRi teleuudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele