Viimasel kuul on olnud aktiivne Tartus üüriturg. Tänu saabunud tudengitele leiavad enamus adekvaatseid pakkumisi ka kiirelt üürilised, vahendab Pindi turuülevaade.
Üürihinnad on senisest tasemest keskmiselt 30% odavamad. Täheldada on ka tõusnud huvi uusarenduste korterite vastu, seda ennekõike tänaseks saavutatud hinnalangusele. Maamajade vastu on huvi raugemas, kuna hooaeg hakkab selleks aastaks läbi saama. Endiselt on väga passiivne äriobjektide turg, seda nii müügi kui üüri osas.
Seotud lood
Tugevad vihmasajud toovad aina sagedamini kaasa olukordi, kus linnatänavad muutuvad minutitega jõgedeks, ristmikud seisavad vee all ning sademevesi koormab üle kogu taristu. Üleujutusi seostatakse enamasti erakordsete ilmaoludega, ent probleemi tegelik põhjus peitub linnade ülesehituses: järjest rohkem rajatakse kõvakattega pindu, kuid sademevee juhtimise süsteemid on ehitatud aastakümneid tagasi teistsuguseid tingimusi arvestades.