• 07.09.09, 15:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SRV Ehitus sai kasvava käibega 12 mln kahjumit

SRV Ehituse aastaaruandest selgub, et ehkki käive tõusis 72 miljonilt 90 miljonini, siis kujunes firma kahjumiks 12 miljonit.
Kahjumi põhjustas eelkõige kapitaliosaluse meetodil arvestatud investeeringutest tütarettevõtetesse tekkinud finantstulu.
Kapitaliosalusel arvestatud kahjum investeeringutelt tütarettevõtetetesse kujunes peaasjalikult intressikuludest tütarettevõtte kinnisvaralaenudelt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele