• 02.09.09, 09:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vaba aja veetmise kohad paisatakse müüki

Värske Ober-Haus Kinnisvara turuülevaade vahendab, et oluliselt on suurenenud vaba aja veetmisega seotud objektide -restoranid, klubid, puhketalud - müügipakkumiste hulk.
Kinnisvarahindade langus on järjest enam hakanud süvenema ka äripindade turul. Oleme varasemalt juhtinud tähelepanu reeglile, et äripindade turg käitub võrreldes elamispindade turuga paari aastase nihkega. See, mis juhtub või juhtus elamispinde turul, juhtub varsti äripindade turul.
Tänaseks on selge, et kõrgkonjuktuuri tingimustes alustatud projektid olid liiga optimistlikud ja arvestades tänast nõudlust, on selgelt üleinvesteeritud, eriti büroopindadesse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele