Jõhvi gümnaasiumi juurde ehitatud koos sisustusega 45 miljonit krooni maksma läinud spordihoone peaareenile mahub korraga kaks korvpalliväljakut ja lisaks veel võrkpalliplats, vahendab Põhjarannik.
Hoones on ka jõusaal, väike saal, kohvik ja Jõhvi spordikooli treenerite ruumid.
Jõhvis on oma spordihoone rajamist kavandatud üle kahekümne aasta, ent selle ehitus on edasi lükkunud nii rahapuuduse kui eri aegadel tähtsamaks peetud ettevõtmiste tõttu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.