City24.ee statistikakeskkonna SPOT andmetel oli Eestis augusti keskpaiga seisuga müügil vähem kui veerandsada garaaži, kokku 225 objekti.
Enamik neist oli müügil Tallinnas – 184 garaaži, mis valdavalt kuulusid nõukogude ajal rajatud garaažikomplekside koosseisu.
Garaažide pakkumiste põhine ruutmeetri hind oli Tallinnas 5534 krooni, paar aastat tagasi ulatus nimetatud näitaja 9171 kroonini. Valdavalt pealinnas müüdavate garaažide hulk dikteerib ka keskmise garaažide ruutmeetri hinna Eestis – 4961 krooni.
Garaažidele ostjate leidmiseks kulub keskmiselt 229 päeva.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele