• 17.08.09, 16:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Facio: tervitame Tallinna elamuehitusprogrammi

Facio Ehituse tegevjuht Toomas Tromp ütles, et Tallinna elamuehitusprogramm on väga tervitav ning seadis selle eeskujuks riigile.
Ta märkis, et uute korterite lisandumine sadadele müümata korteritele ei mõjuta oluliselt kinnisvaraturgu ning hea asukohaga kvaliteetne elamispind leiab alati ostja, milleks läheb nüüd lihtsalt oluliselt rohkem aega.
„Juba täna on turul teatud rahuldamata nõudlus kvaliteetpindade osas, uusi projekte pole ammu alustatud. Tallinna kava alustada uut elamuehitusprogrammi on igati tervitatav,“ märkis Tromp ning lisas: „Loodan, et pealinna eeskuju innustab ka riiki ja teisi omavalitsusi leidma majanduslangusest ülesaamiseks rohkem investeerimisvõimalusi ning kaasama selleks erakapitali.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele