• 05.08.09, 16:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viimane sundüürnik sai elamispinna

Tallinna linnavalitsus eraldas täna elamispinna viimasele korterijärjekorras olnud sundüürnikule.
„Seega on sundüürnike probleem Tallinnas lõplikult lahendatud,“ ütles abilinnapea Eha Võrk. „Meenutagem, et linnavolikogu käivitas 2002. aastal elamuehitusprogrammi, mille peamiseks eesmärgiks oligi just sundüürnike eluasemeprobleemi lahendamine. Toona ootas linnalt abi ligi 3500 sundüürnikuperet.“
Võrgu sõnul näitab linnavalitsuse jõulist tegutsemist sundüürnike probleemi lahendamisel tõsiasi, et veel aasta tagasi oli korterijärjekorras üle 800 leibkonna, tänavu suve hakul aga juba vaid sadakond.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele