• 31.07.09, 16:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kärberi ja Kivila tänava asfalteerimine kestab 10. augustini

Seoses Kärberi ja Kivila tänava asfalteerimistöödega suunatakse liinide nr 51, 53, 58 ja 68 autobussid kesklinna sõidusuunal ümbersõidule.
Tallinna Transpordiamet teatab, et alates 01. augustist 2009.a kuni 10.augusti tööpäeva lõpuni suunatakse liinide nr 51, 53, 58 ja 68 autobussid kesklinna sõidusuunal ümbersõidule. Ümbersõit on marsruudil Kärberi tänav, Kärberi tänava ja Laagna tee ühendustee ning Laagna tee. Ümbersõidu ajal teahske Kärberi peatus Kärberi tänava ja Laagna tee ühendusteel.
 
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele