Harju tänava haljasalale rajab kohviku AS Restor, mis võitis kommunaalameti korraldatud riigihankekonkursi, kirjutab Tallinna Postimees.
Kavandatava kohviku suurus on 89 ruutmeetrit ja suvel paigaldatakse lauad ka hoone kõrval asuvale puitterrassile. Kohviku rajamise hind kooseskiisprojekti maksumusega on 2,2 miljonit krooni.
«Praeguste kavade kohaselt valmib uus kohvik käesoleva aasta 10. oktoobriks,» lubas abilinnapea Deniss Boroditš Raepressi vahendusel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.