• 28.07.09, 11:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tehasest ümberehitatud ärihoone kaetakse valge keraamikaga

Ärihooneks kujundatud endine Marati tekstiilitehase kompleks Tallinna Tartu maanteel saab sügiseks läikivvalge keraamilise fassaadi ning uue nime: Valge maja.
Sellega viiakse lõpule Tallinnas, viie meetri kõrguste lagedega ning kireva ajalooga hoone ümbersünd avaraks ja kaasaegseks ärihooneks.
Eelmisel aastal kinnistu omandanud kinnisvarafond Baltic Property Trust (BPT) katab maja läikivvalge plaadiga, mis teda teistest Tallinna kontorihoonetest eristama hakkab.
Valge maja fassaad kaetakse Põhjamaade ilmastikuoludele vastu pidavate keraamiliste plaatidega, mis paigaldatakse diagonaalis malemustrina, kasutades kordamööda läikivat ja mattplaati

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele