Linn remondib Solarise keskuse ümbruse tänavad ja ehitab keskuse Teatri väljaku poolsele küljele marsruuttaksode peatuse.
Möödunud nädalal avati riigihanke pakkumused Solarise ümbruse teede kapitaalremondi teostamiseks. Laekus kaks pakkumist ning võitjaks osutus AS Talter. Tööde maksumuseks kujuneb 3,8 mln krooni.
„Tööde käigus remondib linn Solarise keskuse ehitusprojekti alusel Sakala tn (Rävala pst- Estonia pst) vahelise teelõigu ja ehitab keskuse Teatri väljaku poolsele küljele marsruuttaksode peatuse," ütles kommunaalametit kureeriv abilinnapea Deniss Boroditš. Ehitustöödega on kavas alustada augustis ning tööde lõpptähtaeg on 30.09. 2009.
Seotud lood
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.