• 21.07.09, 11:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Algas Tartu ajaloolise raudteejaama juurdeehitus

Juuli esimestel päevadel alustati uue ootepaviljoni ehitusega Tartu ajaloolisele raudteejaamahoonele Vaksali tänaval.
Uus hoone on projekteeritud arhitektuuribüroo Urban Mark poolt, kes võitis Tartu Linnavalitsuse korraldatud arhitektuurikonkursi. Hoone ehitajaks on Hausers Ehitus. Hoone ehituse tellis Elikante OÜ.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:13
Leedu jaotusvõrgu julge samm viib Baltikumi riigihanked uude ajastusse
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele