Elveso kuulutas välja kolmanda Rae valla veemajandusprojekti hanke

Rae valla elektri-, vee- ja soojusettevõte Elveso kuulutas välja ehitus- ja projekteerimishanke, mille võitja kaasajastab Jüri vee- ja kanalisatsioonivõrgustiku ning loob võimaluse Jüri reovee suunamiseks Tallinna reoveepuhastusjaama.

AS Elveso juhataja Toomas Heinaru sõnul on hanke näol tegemist viimase osaga kolmeetapilisest Rae valla Pirita jõe reoveekogumisala veemajandusprojekti raames korraldatavast torustiku ehitushankest, millega luuakse 2010. aasta lõpuks kogu piirkonna ulatuses liitumisvõimalused vee- ja kanalisatsioonivõrgustikuga ning renoveeritakse või ehitatakse välja vee- ja kanalisatsioonitorustik.

“Senine kogemus näitab, et projekti kolmeks jagamine on ennast õigustanud. Leiame nii igale etapile võimalikult soodsat hinda pakkuvad ehitajad ning anname praegusel majanduslikult keerulisel ajal mitmele ettevõttele võimaluse töödes osaleda,” räägib Heinaru.

Väljakuulutatava hanke võitja ehitab projekti käigus üle 6 kilomeetri veetorustikku, rekonstrueerib üle 17 kilomeetri kanalisatsiooni- ja sademevee torustikku, loob liitumispunktid 31 kinnistule ning rajab või rekonstrueerib 5 kanalisatsioonipumplat ja 26 tuletõrjehüdranti.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 26. augustil, hangete võitja alustab projekteerimisega sügisel ning ehitustöödega käesoleva aasta talvel.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed