• 17.07.09, 11:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Repo Vabrikud alustab keskkonnasõbraliku plaadi müümist

AS Repo Vabrikud sai sertifikaadi aprillist alates katsetustes olnud keskkonnasõbralikule puitlaastplaadile, mis on küll kallim kui tavaplaat, kuid sobib kasutamiseks nii laste- kui meditsiiniasutustes, kirjutab Põhjarannik.
Repo Vabrikud on sel aastal saanud sertifikaadi kahele uuele tootele. See annab võimaluse plaati senisest enam müüa.
Aprillis uue keskkonnasõbraliku puitlaastplaadi sertifitseerimisprotsessiga algust teinud AS Repo Vabrikud sai juulikuus sõltumatult hindamisasutuselt Rootsi tehnilise uurimise instituut tootestandardi vastavussertifikaadi, mis lubab alustada uue koostisega plaadi müüki Euroopa turule.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele