• 16.07.09, 14:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estiko oluline sündmus - „90 kammi“

Tartu kinnisvaraarendaja Estiko toob oma majandusaasta aruandes esimese olulise sündmusena välja firma 90. aastapäeva tähistamise, mille puhul avaldati raamat „90 kammi“.
Estiko juured ulatuvad 1917. aastasse, mil Albert Laretei rajas Tartusse kammitööstuse. 1930. aastal sai firma nimeks „Eesti Comb Factory“ (Eesti Kammivabrik) lühendatult „Estico“.
Praegu tegeleb Estiko pakkematerjalide ning kinnisvara arendamise ja haldamisega.
2008. aastal sai ettevõte 26 mln krooni puhastkasumit. Ettevõtte nõukogu esimees on Tartu suurärimees Neinar Seli.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele