• 02.07.09, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehituse ABC endine omanik teenis keti müügist 900 miljonit

Ehituse ABC poeketi endine omanik Famar-Desi Grupp teenis mullu tütarettevõtete müügist 900 miljonit krooni, kirjutab e24.ee.
Tütarfirmade müügi toel kerkis ettevõtte puhaskasum 732 miljoni kroonini, selgub Famar-Desi Grupi aastaaruandest.
2008. aasta märtsis ostis Famar-Desi Grupile kuulunud Ehituse ABC poeketi ära Rootsi kontsern Saint-Gobain.
Famar-Desi Grupi müügitulu oli 2008. aastal 404 miljonit krooni. Müügitulust moodustas rauakaupade, värvide ja klaasi jaemüük 338 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

2007. aasta 12 kuu müügitulu oli Famar-Desi Grupil 1,94 miljardit.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele