Rahandusminister Jürgen Ligi esitab homsel valitsuse istungil ettepaneku suurendada Riigi Kinnisvara aktsiaseltsi aktsiakapitali mitterahalise sissemaksena.
Korralduse eelnõu kohaselt antakse majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisel olev ja Tallinnas aadressil Lastekodu 31 asuv hoonestatud kinnisasi mitterahalise sissemaksena Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsile (RKAS).
Kinnistu oli majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi volitatud asutuse raudteeinspektsiooni valduses. Lastekodu 31 kinnistu pole aktiivses kasutuses pärast seda, kui raudteeinspektsioon ühines koos tehnilise järelevalve inspektsiooni ning sideametiga tehnilise järelevalve ametiks. Kinnisasja on püütud kahel korral võõrandada, kuid enampakkumismenetlused on tunnistatud nurjunuks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti ehitusturg on tihedam kui kunagi varem, kuid sel aastal 20. tegutsemisaastat tähistav ehitusfirma BauEst on teadlikult valinud keerukad ja tehniliselt nõudlikud objektid, loobudes valdkondadest, kus nad ei näe konkurentsieelist. Spetsialiseerumine on toonud stabiilse kasvu ja tugeva positsiooni ehitushangetel.