• 26.06.09, 10:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tehnikaülikoolis algas vastuvõtt

Eile hakati Tallinna Tehnikaülikoolis (TTÜ) võtma vastu avaldusi. Esimese päeva jooksul esitati 881 avaldust.
Riigieelarvelistele õppekohtadele võtab TTÜ sel aastal vastu 2 134 üliõpilast, neist 1 360 bakalaureuse-, inseneri- ja rakenduskõrgharidusõppesse, 712 magistriõppesse ja 62 doktoriõppesse.
Õppida saab 96 erineva õppekava alusel bakalaureuse-, inseneri- ja rakenduskõrgharidusõppes. Varasematel aastatel on olnud suurim konkurss ehituse, majanduse ja infotehnoloogia erialadel.
TTÜ-sse sisseastumisel saab sisseastumise infosüsteemis  avaldusi esitada ööpäevaringselt kuni 9. juulini riigieelarvelisele ehk tasuta õppekohtadele ja kuni 12. augustini riigieelarvevälistele ehk tasulistele õppekohtadele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Sel aastal saab tehnikaülikooli kandideerimisel esitada paralleelselt kolm avaldust kahele tasuta ja ühele tasulisele õppekohale.
   

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele