Kindel Kinnisvara läks pankrotti

Harju Maakohus kuulutas eile välja kinnisvaraarendaja OÜ Comex Grupp (endise nimega OÜ Kindel Kinnisvara) pankroti.

Pankrotihalduriks määrati Aivar Leismann, võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub 25. augustil.

Comex Grupi maksuvõlg on tänase päeva seisuga 649 688 krooni, millest käibemaksuvõlga 601 314 krooni ning esitamata on 3 maksudeklaratsiooni.
2002. aastal asutatud ettevõtte omanikeks on Heikki Bergson, Inno Vanaselja ja Tanel Vilba.

2007. aastal teenis ettevõte 5,7 miljonit krooni kasumit, aasta varem oli kasuminumbriks 11,6 miljonit krooni. Möödunud aasta eesmärgiks oli jätkata tööd Tallinna kinnistute arendamisel ning ettevõtte likviidsuse suurendamiseks ja laenukoormuse vähendamiseks plaaniti mõned kinnistud võõrandada.

2006. aastal veel OÜ Kindel Kinnisvara nime all tegutsenud ettevõte projekteeris Tallinnas Pärnu mnt planeeritud 8-kordne korterelamu, ent 2007. aasta majandusaruandes märgiti, et seoses kinnisvaraturu üldise jahenemisega ja nõudluse vähenemisega ei alustatud Pärnu mnt 104a kinnistule planeeritud hoone ehitamist.

Comex Grupi arenduste hulka kuuluvad Viimsi vallas Suur-Kaare teel asuvad galeriikorterelamud, Tallinnas Juurdeveo tn asuva kinnistu arendus ja müük.  2007. aastal oli ettevõtte peamiseks projektiks Pirita linnaosas asuva eramuprojekti arenduse lõpetamine ja müük.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed