Kohtutäitur pani korduval enampakkumisel müüki Lembitu Maja OÜ-le kuuluva Tallinna kesklinnas asuva kinnistu 8,8 miljoni krooni suuruse alghinnaga.
Tina ja Kreutzwaldi tänaval asuva kinnistu pindala on 783 m², kahekorrulise 15 toaga kahekorruselise hoone üldpind 550 ruutmeetrit. Tegemist on renoveerimist vajava muinsuskaitse objektiga.
Kinnisasi on koormatud hüpoteekidega Swedbanki kasuks rohkem kui kümne miljoni krooni väärtuses.
Pakkumiste esitamise tähtaev on 4. juuli.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.