Suurbritannia suurima elamuehitaja Taylor Wimpey Briti tellimusteraamat kasvas läinud aasta lõpuga võrreldes 73 protsenti, kuna ostjad on tulnud tagasi eluasemeturule ja kukkunud hinnad on stabiliseerunud, vahendab Bloomberg.
Taylor Wimpey Suurbritannia tellimusteraamatu suurus oli 971 miljonit naela võrreldes 562 miljoni naelaga 31. detsembri seisuga. Ehitaja plaanib vaadata üle oma Suurbritannia ja USA maatükkide väärtused.
„Kuigi laiemad majandustingimused on jäänud nõrgaks ja kasvav tööpuudus mõjutab meie turge, on halvimad stsenaariumid meile muutunud vähemtõenäoliseks,“ teatas ettevõte.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.