• 16.06.09, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TAVT võitis Tartu teede ehitamise hanke

Tartu linnavalitsus tunnistas tolmuvabade katete ehitamise riigihankel edukaks OÜ TAVT pakkumise 379 913 krooniga.
Selle summa eest ehitatakse tolmuvabad katted kuuel tänavalõigul. Tänavakatte alus ehitatakse ja kahekordne pindamine tehakse  Aruküla tee kruusakattega osal, Kalevi 76 tupikteel, Laane tänaval, Puiestee 118a tupikteel, A.Elleri ja Purde tänavatel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele