• 09.06.09, 17:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripinna ruutmeeter kukkus 90 kroonile

Äripindade pakkumiste põhjal on keskmine rendihind Eestis langenud 90 kroonile ruutmeetri eest, selgub City24 statistikakeskkonna SPOT andmetest.
Äripindade rendihinnad on alates sügisest kiiresti langenud. Poole aasta eest tul pinna ruutmeetri eest maksta keskmiselt 118 krooni.
Eesti kokku on viimastel kuudel välja rentida pea 5000 äripinda, millest üle 3000 asuvad Tallinnas, kus keskmine pakkumiste põhine ruutmeetri hind on 100 krooni.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele