Mapri Projekt plaanib sertifikaatide abil põhjamaadesse laieneda

Betoonkonstruktsioonide ehitaja Mapri Projekt uuendas kvaliteedijuhtimise sertifikaati ja omandas esmakordselt keskkonnajuhtimise ning töötervishoiu ja tööohutuse sertifikaadid, mille toel välispartnereile oma võimekust tõestada.

„Uute juhtimissüsteemide integreerimise oluliseks tõukejõuks sai Mapri Projekti plaan laieneda oma tegevusega põhjamaadesse. Rahvusvahelise ettevõtte poolt väljastatud sertifikaadid hõlbustavad uutele partneritele tõendada oma võimekust tagamaks soovitud ehitustööde kvaliteeti ning põhjamaade väga rangete töö- ja keskkonnanõuete täitmist,“ lausus Mapri Projekti tehniline direktor Toomas Toompuu.

Mapri Projekt OÜ kvaliteedijuhi Meelis Trepi sõnul hõlmab rahvusvahelise sertifitseerimisettevõtte Bureau Veritas Eesti poolt Mapri Projektile väljastatud vastavussertifikaat ehitusalast peatöövõttu, projektijuhtimist, projekteerimist ja betoonitöid, sh infrastruktuuriobjektide rajamist ning ehitusmontaažitöid.

"Sertifitseerimise ettevalmistamise käigus kaardistati kõikide objektide keskkonnamõjud ja hinnati betoonitöödega kaasnevaid riske, olulistele aspektide mõjude vähendamiseks määrati tegevuskavad ja vastutajad,“ ütles Meelis Trepp.

2008. aastal oli Mapri Projekt OÜ, mis kuulub kontserni Nordecon International, käive 220 miljonit ja puhaskasum 4 miljonit krooni. Suurematest objektidest on ettevõttel praegu töös Tallinnas Vabaduse Väljaku maaaluse parkla betoneerimistööd, Mäo ja Koidula viaduktide ehitus ning Helsingis asuva Kluuvi kaubanduskeskuse renoveerimistööd.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed