• 04.06.09, 13:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suvila mere ääres alla poole miljoni

Uus Maa kinnisvarabüroo müüb Suurupis 490 000 krooniga suvilat, mille juurest randa on vaid 500 meetrit.
Mereäärses piirkonnas asuva 36-ruutmeetrise puitmaja paikneb 1272-ruutmeetri suurusel krundil. Majas on kaks tuba, elutoas kamin ning köögis puupliit. Tupiktänavasse jääval krundil on viljapuud ja põõsad, olemas oma kaev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.26, 09:25
Katuseaken ei ole enam ainult valgusallikas, vaid osa hoone energiatõhususest
Lamekatuste puhul on loomuliku valguse lahendamine olnud kompromiss tehniliste piirangute ja arhitektuursete ambitsioonide vahel. Viimastel aastatel on aga katuseakende tehnoloogia areng seda tasakaalu muutnud. Üha enam nähakse katuseakent lahendusena, mis aitab korraga tuua ruumi valgust, tagada ventilatsiooni ning hoida energiakulud kontrolli all.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele