• 04.06.09, 15:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eluaseme hind Suurbritannias ligi 14% väiksem  

Ühendkuningriigis langes keskmise kodu hind aastatagusega võrreldes 13,7%. Samas näitasid sealsed eluasemete hinnad  mais ootamatult suurt tõusu, kirjutab Äripäev.
Võrreldes aprilliga kasvasid Ühendkuningriigi eluasemete hinnad 2,6% ehk keskmiselt 158,6 tuhande naelani, teatas Halifax. Ökonomistid prognoosisid aga hoopis üheprotsendilist langust.
Suurriigi eluasemete hinnad tegid läbi suurima hüppe alates 2002. aastast, andes sellega kerge signaali surutise hullema osa möödumisest.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele