EA Reng AS allkirjastas lepingu Olvi Gruppi (Eestis A Le Coq) kuuluva Lida õlletehase rekonstrueerimise projekteerimiseks.
„Tööde ajagraafik on äärmiselt pingeline, Lääne-Valgevenes asuval Lida õlletehasel tuleb anda toodangut kogu rekonstrueerimisprotsessi vältel. 2010. aasta kevadeks peavad muudatused tehase loogikas ja logistikas olema realiseeritud,“ kommenteeris EA Reng AS juhatuse esimees Jüri Rass.
Õlletehase rekonstrueerimine on seotud Olvi Grupi ambitsioonika laienemisega Valgevene turule ning kuna sarnane areng on plaanis ka Eestis, Lätis ning Leedus, peaks Rassi sõnul jätkuma projekteerimist, ehitamist ja laienemist vähemalt viieks aastaks.
Seotud lood
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.