Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Uute elamispindade ehitus Soomes poole väiksem
Soome statistikaameti andmeil alustati ehituses tänavu esimeses kvartalis uusi objekte pea poole vähem kui mullu samal perioodil. Kokku oli alustatud uute objektide maht 4,4 miljonit ruutmeetrit.
Ehitusmahud vähenesid igat liiki ehitustel välja arvatud avaliku sektori teenindushooned. Vähenenud oli pea poole võrra ka uute korterite ehitamine – esimeses kvartalis alustati 2500 uue korteri ehitamist.
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.