• 01.06.09, 12:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Gräzin ei välista kinnisvaramaksu

Europarlamenti kandideeriv Igor Gräzin leiab, et kuigi astmeline tulumaks pole mõeldav, siis varandusmaksu osas on ta teist meelt.
”Täiesti selgelt pole mõeldav astmeline tulumaks. Küll aga ei välista me varandusmaksu – näiteks kinnisvarale, teatud kaupadele, juveelidele, kaatritele. Neid on olnud igasuguseid, ega jõukas Eesti pole selle vastu. Eesti jõukad ja Eesti ettevõtjad pole üks ja seesama,” vahendas Gräzini sõnu Pealinn. ”Samas on jõukaid inimesi, kes ei ole ettevõtjad.”
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele