• 01.06.09, 13:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ERI Kinnisvara: soovime kasvatada turuosa 

ERI Kinnisvara pakub SEB klientidele juunis hindamisteenust 25 protsenti odavamalt, püüdes seeläbi kasvatada turuosa.
„Soovime kasvatada turuosa,“ põhjendas ERI Kinnisvara hindamisteenuse juht Andres Teder 25-protsendilist hinnaalandust SEB klientidele. Tema sõnul on siiani jäänud suuremate kinnisvarafirmade allahindlused vahemikku 10-20%.
ERI Kinnisvara pakub juunist ka objekti ülevaatusteenut, mis hõlmab hindajapoolset sõltumatut objekti ülevaatust. Uue teenuse hind on orienteerivalt 50% eksperthinnangust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele