• 28.05.09, 17:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Teho loomade varjupaiga kinnistu haamri all

Pankrotis teehooldusfirma AS Teho pankrotihaldurid müüvad enampakkumisel ettevõtte rajatud loomade varjupaiga kinnistut Tallinnas Viljandi maanteel.
Kinnistu on antud rendile MTÜle Loomade Varjupaik ja kinnistule on seatud neli hüpoteeki Swedpanga (endine Hansapank) kasuks. Kokku summas 74 mln krooni.
Veidi enam kui 19 000 ruutmetrise kinnistu sihtotstarve on transpordimaa ja alghind enampakkumisel 20 mln krooni.
2004. aastal võitis Tallinna kommunaalameti riigihanke väikeloomade varjupaiga rajamiseks AS Teho ja rajas selle Viljandi maanteele. Hoiupaik avati 2005. aasta sügisel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Teho pankrot kuulutati välja tänavu veebruari lõpus. Üle kahesaja võlausaldaja, valdavalt Soome ettevõtted ja eraisikud, nõuavad põhjanaabrite juures teedepuhastamisel põrunud Teholt 130 miljonit krooni, samas varasid on ettevõttel ainult 35 miljoni väärtuses, kirjutas Äripäev veebruaris.

Seotud lood

  • ST
Töökuulutused
  • 02.04.26, 15:12
SIRIN Development otsib oma meeskonda ehituse projektijuhti
Kandideerimise tähtaeg: 13.04.26

Viimased uudised

Saated
  • 10.04.26, 12:40
RKAS katsetab uudset hanget ja rajab uut trendi
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.
Uudised
  • 10.04.26, 12:01
Renoveerimiseks ei tule enam sobivamat või odavamat aega
Uudised
  • 10.04.26, 11:46
Oma Ehitaja asetas Liveni Peakorterile esimese nurgakivi
Uudised
  • 10.04.26, 11:39
EKEL sai uue juhatuse
Uudised
  • 10.04.26, 11:33
Galerii: vaata, milline näeb välja hetkel Tallina suurim ehitusplats
Ruumilise aktsendi loomine tuleb sellele linnaruumile vaid kasuks
Uudised
  • 10.04.26, 08:44
Praktiline juhend betoonitöödeks: kuidas vältida plastsest kahanemisest tingitud pragunemist
Uudised
  • 10.04.26, 07:21
Pärnus tegutsev metallitööstus maksis Rootsi omanikele 7,5 miljonit dividendi
Uudised
  • 09.04.26, 13:36
Uusarenduse hinda kujundab suures osas aeg ja arendaja erihuvi

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele