Tallinna Tööstushariduskeskus sõlmis maikuus ühiselamu nr. 2 rekonstrueerimise projekteerimislepingu Sirkel & Mall OÜ-ga. Projekt valmim sügiseks ning ettevõte teostab vajalikud tööd 400 000 krooniga.
Kutseõppeasutuse ühiselamu rekonstrueerimise rahastamine toimub Euroopa Liidu struktuurfondide vahendite kaasabil.
Õppeasutuse direktori Paul Alekandi sõnul on praegune ühiselamu amortiseerunud ja olmetingimused viletsad, kuna kapitaalremonti pole aastaid tehtud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.