• 26.05.09, 13:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paide paneb linnavara ülisoodsalt müüki

Paide linna paneb eelarve täitmiseks müüki linnale kuuluva, eelnevalt alla hinnatud kinnisvara.
Mõne kinnistu hind võib langeda tippajast poole odavamaks, kirjutab Järva Teataja. Paide linnavolikogu linnavarakomisjoni esimehe Peeter Saldre sõnul on eelarves linnavara müügist plaanitud saada 2,7 miljonit krooni, ent kuna viimasel ajal on kõik enampakkumised huvipuudusel nurjunud, tuleb hinda alandada.
Saldre ei osanud veel täpselt öelda, millised kinnistus müüki lähevad, ent mainis, et tegemist on kinnistutega, mis on vähemalt korra juba enampakkumisel olnud.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele