Pindi Kinnisvara maakleri Jekaterina Petrova sõnul hakkab „agressiivsete hinnapakkujate” kuldaeg läbi saama, kirjutab ekspresskinnisvara.ee.
Mitmekümneprotsendilised allahindlused on võimalikud veel vaid tugevalt ülehinnatud või tõsistes makseraskustes inimeste varade puhul.
„Ülejäänud vara müüa soovivate inimeste puhul enam agressiivne kauplemistaktika kunagist vilja ei kanna. Tänases seisus reaalse müügihinna määranud omanik kas loobub müügist või teeb ostuhuvilisele vastupakkumise, mis on ligilähedane alghinnale.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.