Kuigi ehitushooaeg algas, on nõudluse järsu langemise tõttu kahanenud järelturul toimuvate kinnisvaratehingute arv ning plastakende paigaldamise maht on seetõttu Venemaal 40% kokku kuivanud, kirjutas rbc.ru.
Venemaal on erasektorist pärinevate ehitusmaterjalide käive kukkunud lausa 70%. Palkade vähendamise üle elanud tarbijate usaldus on väike ja remonti lükatakse edasi või loobutakse sellest hoopis. Lisaks ei anna pangad remondimaterjalide ostuks tarbimislaenu, kirjutas portaal.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele