• 14.05.09, 12:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tehingute arvu kasv ei tähenda hinnalanguse murdumist

Aprillis jätkus Eestis tervikuna ja Tallinnas kolmandat kuud kestev korteriomanditehingute arvu kasv, ent see ei tähenda veel seda, et hinnalangus oleks lõppenud, kirjutab Tõnu Toompark.
Siiski peab tõenäoliselt paari kuu pärast tõdema, et tegemist on iga-aastase sesoonsee tõusuga ning turg siiski üldist languse suundumust murdnud veel ei ole. Meeldetuletuseks tasub pilk heita minevikku.
Ka 2007. ja 2008. aasta esimestel kuudel tõusis korteriomanditehingute arv ning nii mitmedki hõiskasid, et langus on murtud. Sellele järgnes järsk langus mais ning pisut tagasihoidlikum langus järgnevatel kuudel. Tartule ja Pärnule sama skeemi otseselt ülekanda ei ole võimalik, sest sealsed tehingute arvud on niivõrd madalad. Aprillis tehti Pärnus 28 ja Tartus 60 korteriomanditehingute Tallinna 394 ja kogu Eesti 890 vastu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele