Tallink kavandab järgmise aasta kevadel Riias avada 256 numbritoaga neljatärnihotelli, tegemist on Tallink Hotelsi esimese hotelliga välismaal.
Tallinki teatel sai Riia kesklinna rajatav hotell täna nurgakivi. Seitsmekorruselises hotellis saab olema 256 numbrituba, restoran ja konverentsikeskus 200-le inimesele.
Tallinkile kuulub praegu Tallinnas neli hotelli, milles on kokku 1020 numbrituba. Möödunud aastal ööbis Tallink Hotels hotellides enam kui 300 000 klienti.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.