Pärnu kesklinna parkimismaja ehitusel pole juba pool aastat töömehi nähtud ja nüüd on selge, et kuu lõpuks see ei valmi, kirjutab Pärnu Postimees.
“Tuleb teha jah, valikut pole,” ütles Pärnu abilinnapea Simmo Saar vastuseks küsimusele, kas 1. juunist hakkab linnavalitsus parkimismaja kinnistut hoonestavalt Win Marketsilt 25 000 krooni päevas leppetrahvi nõudma. Eelmise aasta 15. septembril pikendas linnavalitsus parkimismaja ehitamise tähtaega selle aasta 31. maini ja loobus varasema tähtaja ületamise pärast leppetrahvi sisse nõudmast.
Küsimusele, millal pool aastat seisnud objektil taas tööd algavad, ei taha keegi vastata. Win Marketsit esindav Pärnu Keskuse juhatuse liige Indrek Peedo keeldus sel teemal rääkimast, Eston Ehituse juhataja Eero Rändla soovitas pöörduda Peedo poole.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.