Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Algavad rekonstrueerimistööd Pae tänaval
Pae tänava rekonstrueerimistöid tehakse Paekaare tänava ja Võidujooksu tänava ristmike vahelisel Pae tänava lõigul alates 19. mai kella 06.00-st kuni 23. augusti 2009.a kella 24.00-ni.
Pae tänava rekonstrueerimistöid tehakse sel aastal Punase ja Paekaare tänava vahelisel lõigul. Tööde maksumus on 10,8 miljonit krooni ja valmimistähtaeg 15. september.
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.