• 30.04.09, 15:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Koidula raudteepiirijaama hooneid hakkab ehitama AS Koger & Partnerid

Riigi Kinnisvara AS juhatuse esimees Jaak Saarniit ja AS Koger & Partnerid ehitusdirektor Marek Soomlais allkirjastasid täna, 30. aprillil lepingu Koidula raudteepiirijaama hoonete projekteerimiseks ja ehitamiseks. Lepingu mahuks on 63 923 196 krooni (ilma käibemaksuta).
Koidula raudteepiirijaama hoonete ehituse töövõtulepingu raames rajatakse kolmekorruseline ja 2800 ruutmeetri suurune jaama- ja büroohoone, kahekorruseline ja 1300-ruutmeetrine tolli- ja veterinaarkontrolli hoone ning 1000-ruutmeetrine vedurite ja vagunite tehnohooldepunkt.
Lisaks tuleb hanke võitjal rajada hoonete välisvõrgud, reisijate ja kaubaperroonid, koerte aedik, platside ja parklate teekatendid ning haljastus, paigaldada kiudoptilised kaabliliinid, rajada jaama ala ja piirdeaia valvesüsteem, koostada erinevaid jooniseid ja dokumente ning hankida ehitus- ja kasutusload.
Projekteerimistööd algavad mais, ehitustööd novembris ja lõppevad 2011. aasta maikuus.

Artikkel jätkub pärast reklaami

AS Koger & Partnerid ning AS Eltron ühispakkumus võitis piirijaama hoonete ehitushanke kaheteistkümne osaleja seas.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele