Tartu remondib haridusasutusi

Linnavalitsuse istungil kinnitati riigihanked kokku 3,3 miljoni eest, mille eesmärkideks on linna lasteaedadesse tuletõkkeuste paigaldamine, Vene Lütseumi võimla ja pesuruumide rekonstrueerimine ning Tartu Maarja Kooli hoone välisfassaadi ja tualettruumide remonttööd.

Linna lasteaedadesse tuletõkkeuste paigalduse riigihankel tunnistati edukaks AS Glaskek pakkumine summas 999 093 krooni, mille alla kuulub linna lasteaedadesse 22 alumiiniumukse, 33 kasespooniga ukse ja 12 terasukse paigaldus vastavalt Lõuna -Eesti Päästekeskuse ettekirjutustele. Tööde teostamise tähtaeg on 30. juuni.

Vene Lütseumi rekonstrueerimistööde III etapi teostamiseks tunnistati edukaks JB Ehituse Aktsiaseltsi pakkumus summas 1 761 929 krooni.  Teostatavate tööde hulka kuulub koolihoone võimla ja võimla hügieeniruumide rekonstrueerimine vastavalt AS Amhold projektile.

Planeeritud tööde teostamise tähtaeg on augusti keskpaik. Tartu Maarja Kooli hoone välisfassaadi ja esimese korruse tualettruume hakkab remontima Ervin Ehitus AS. Tööde maksumuseks on 621 210 krooni ning tööde tähtajaks on käesoleva aasta juuni lõpp.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed